Cześć, jestem Ania!


Pracownia ThisOneDay powstała z połączenia mojej pasji - scrapbookingu - i zamiłowania do pięknych przedmiotów. Scrapbookingiem zainteresowałam się blisko 10 lat temu, kiedy ta dziedzina rękodzieła w Polsce dopiero raczkowała, a sam termin "scrapbooking" był niemal nieznany. Przez kolejne lata zdobywałam doświadczenie, poznając różne techniki, testując narzędzia i materiały, by w końcu odnaleźć własny styl tworzenia. Stale się rozwijam i próbuję "nowego", niezmiennie twierdząc, że papier jest wyjątkowo wdzięcznym materiałem, dającym niesłychanie wiele możliwości kreacji i realizowania niezliczonych pomysłów.

Z wykształcenia jestem biologiem, ale zawodowo zajmuję się spełnianiem Waszych papierniczych, ślubnych marzeń. Krok po kroku – od pomysłu do końcowej realizacji – do każdego projektu dodaję gratis część swojego serca i garść emocji. Nie boję się wyzwań i z zaangażowaniem urealniam wszystkie Wasze pomysły. Tak naprawdę z papieru mogę zrobić wszystko – im bardziej nietypowo, tym większa moja radość z tworzenia. Lubię dodawać papeterii trójwymiarowości i blasku, tworzyć małe dzieła sztuki w oryginalnej formie. Moje motto: na efekt „wow” składają się detale!

A prywatnie? Z natury romantyczka. Miłośniczka czekolady, skoków narciarskich i kota Imbira. Estetka, kochająca piękne wnętrza i przedmioty.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapiszfejsbuk instagram pinterest