ANIA SCHUBERT - SERCE I DUSZA PRACOWNI ThisOneDay
ja

Pracownia ThisOneDay powstała z połączenia mojej pasji - scrapbookingu - i zamiłowania do pięknych przedmiotów. Scrapbookingiem zainteresowałam się blisko 10 lat temu, kiedy ta dziedzina rękodzieła w Polsce dopiero raczkowała, a sam termin "scrapbooking" był niemal nieznany. Przez kolejne lata zdobywałam doświadczenie, poznając różne techniki, testując narzędzia i materiały, by w końcu odnaleźć własny styl tworzenia. Stale się rozwijam i próbuję "nowego", niezmiennie twierdząc, że papier jest wyjątkowo wdzięcznym materiałem, dającym niesłychanie wiele możliwości kreacji i realizowania niezliczonych pomysłów.

Pani biolog o romantycznej naturze - efektem jest mix projektów inspirowanych bogactwem przyrody i kobiecych koronek, serduszek... Klasycznym motywom dodaję ducha nowoczesności i zamykam je w nieszablonowych aranżacjach, stosuję też rozwiązania całkowicie niestandardowe, co wyróżnia projekty ThisOneDay w oceanie papeterii ślubnej dostępnej na rynku.

Krok po kroku - od pomysłu do końcowej realizacji - do każdego projektu dodaję gratis część swojego serca i garść emocji. Ta seria zabiegów sprawia, że papeteria ThisOneDay nie jest anonimowa.
Zaklinam w papierze Wasze marzenia - dzieki temu możecie pokazać światu, jak niepowtarzalna jest Wasza miłość! :)

Zapisz

Zapisz

Zapisz

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                                                               fejsbuk instagram pinterest


 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz